هنوز در شروع راه دراز هستیم

راه حلی نوین با تکنولوژی

توسعه اینترنت

توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است.
منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند.
امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند.
ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم.
امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است.
همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم.
دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است.

https://alisverisyap.ir
https://alisverisyap.ir

هوشمندی انسان‌ها

هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند.
صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏‌تر مانند خرید کردن دارند.
امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید کالا. دیگر کمتر کسی برای خرید کالا، بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند.
مشتریان پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند.
مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏‌کند و مایل است دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند.
زندگی امروزی بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های نو‏تر، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.

شرکت آلیش وریش یاپ

با نگرش به روند پرشتاب تجارت الکترونیک و نیاز و کشش بازار در سال ۹۶ شمسی اقدام به گشایش آلیش وریش یاپ نموده‌ام
آلیش وریش یاپ گروه‏‏‌های مختلف کالا اعم از لباس ، کفش و کیف با تنوعی بسیار بالا از برندهای مختلف دارد.
همواره یکی از اولویت‌های آلیش وریش یاپ ،کیفیت و تقیمت مناسب محصولات مورد نیاز کاربران با بالاترین استانداردها، برای تسهیل در فرایند پیش از خرید آنهاست.
برای آلیش وریش یاپ بسیار مهم است که هزاران کاربر آن، کالای تخصصی مورد نیاز خود را به درستی و با دقت بالا و بیشترین سهولت انتخاب کنند.
آلیش وریش یاپ از هرگونه تلاشی برای بالاتر بردن کیفیت خرید مشتریان خود دریغ نمی‏‌کند و همواره تلاش می‏‌کند تا در طول فرآیند خرید یعنی پیش، حین و پس از خرید، بیشترین ارزش را برای کاربران و مشتریان خود خلق کند.
آلیش وریش یاپ با ارائه طیف گسترده‏‌ای از معتبرترین برندها در گروه‌‏های مختلف و با همکاری نزدیک با توزیع‏ کنندگان اصلی این کالاها در ایران، تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریان با کاربری‏‌های متفاوت آنان را برآورده سازد.
ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش از اولویت‏‌های آلیش وریش یاپ محسوب می‌شود.
آلیش وریش یاپ با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان خود و با بکارگیری نهایت توان و ابزارهای در دسترس در تعاملات خود با تامین‏ کنندگان، می‏‏‌کوشد امکان ارائه پایین‏‏‌ترین قیمت‏‏‌ها و بهترین خدمات را فراهم آورد.
کیفیت و سهولت استفاده از وب‏ سایت آلیش وریش یاپ و خدمات ارائه شده در آن، همواره یکی از مهم‏‌ترین و با اولویت‌ترین موضوعات در آلیش وریش یاپ بوده است و همه کارکنان فنی و تخصصی آن نهایت تلاش خود را به عمل می‌آورند تا با ارائه با‏کیفیت‏‌ترین و به‏‌روز‏ترین سرویس‏‌های مبتنی بر وب و تسهیل تمامی فرآیندهای بررسی، انتخاب و خرید کالا در وب سایت آلیش وریش یاپ، خدماتی شایسته و تجربه‌ای خوشایند را برای مخاطبان خود به ارمغان بیاورند.

https://alisverisyap.ir
https://alisverisyap.ir

پوشاک
يکي از مهم‌ترين شئون زندگي انسان، منزلت اجتماعي اوست که با عوامل مختلفي ازجمله چگونگي حضور در جامعه خصوصاً از لحاظ ظاهري و نوع پوشش در ارتباط است.
انسان‌ها در پناه محافظ، احساس آرامش مي‌کنند و هر چه محافظ و پوشش کامل‌تر شود، درصد امنيت و حفاظت نيز بالاتر مي‌رود.
«پوشش» از نظر لغوي به معناي پوشاندن چيزي است و اصولاً هر چيز که روي چيز ديگر را بپوشاند، «پوشاک» مي‌باشد.
۱ «لباس» از ريشة «لبس» به معناي پوشاننده است.
۲ به تعبير بسياري از افراد، پوشش مناسب؛ شامل آراستگي، وقار و نظم در ظاهر مي‌باشد. محيط کار، تحصيل و پژوهش، کوچه و خيابان و … هر يک به اقتضاي خود، پوشش خاصي را طالبند که اين پوشش، فرهنگ خاص آن محيط را نمايان مي‌کند.

https://alisverisyap.ir

پديدة پوشش، ارتباطي مستقيم با ويژگي‌هاي مختلف فردي و اجتماعي انسان دارد و از ديدگاه‌هاي مختلف؛ از قبيل روان‌شناسي، اخلاق، اقتصاد، جامعه‌شناسي، مذهب، قانون، تاريخ و جغرافيا قابل بررسي است.
همان‌طور که گفته شد، منشأ اصلي پيدايش لباس، نياز به محفوظ ماندن، عفيف بودن و زيبا نمايان شدن است.
اگر به گروه‌هاي گوناگون اجتماعي نگاه کنيم، مي‌بينيم که لباس زنان، مردان و کودکان با يکديگر متفاوت است، پوشش روستاييان و شهرنشينان به يک گونه نيست و اصناف و صاحبان حرفه‌هاي گوناگون نيز به تناسب کار خويش، لباس‌ خاصّ بر تن مي‌کنند.
معمولاً مذاهب نيز دربارة نوع لباس، دستورهايي دارند. جهاني که مردم مي‌سازند و در آن زندگي مي‌کنند، تا اندازة زيادي تحت تأثير جهان‌بيني آنان است.
جوامع مختلف، بسته به اين‌که نسبت به هستي چه بينشي داشته و چه معنايي براي زندگي قائل باشند و چه ارزش‌هايي را بر جهان حاکم بدانند، سبک و اسلوب خاصي در ساختن شهر، خانه، پوشيدن لباس و نظاير آن‌ها خواهند داشت.

https://alisverisyap.ir

پوشش افراد بدون نياز به کلام، از يکسو هويت اعتقادي، قومي و اجتماعي، نژادي و سرزميني را مشخص مي‌سازد و از سوي ديگر ويژگي‌هاي شغلي، سياسي، مذهبي، شأن و منزلت اجتماعي، اقتصادي، طبقاتي را هويدا مي‌سازد.
اهميت توجه به پوشش تا به حدي است که دولت‌مردان و صاحبان و مديران محيط‌هاي اجتماعي و فرهنگي و اقتصادي، دست به تدوين قوانين ويژه در اين رابطه مي‌زنند؛ قوانيني که اجراي آن براي افرادي که وابسته به آن مجموعه مي‌باشند، الزامي است و تخطي از آن عواقبي را به دنبال خواهد داشت.
افزايش دخالت دولت‌ها در امور خصوصي و شخصي و سليقه‌اي افراد، گاه ناشي از تمايل آن‌ها به نشان دادن اقتدار خود و گاهي برخاسته از تفکر و ايدئولوژي آن‌ها مي‌باشد.
نحوة‌ پوشش افراد جامعه، يکي از حوزه‌هاي ورود دولت‌ها مي‌باشد که طي قرون گذشته نيز توجه زيادي به آن شده است. بي‌شک پوشش و لباس مردم در هر جامعه‌اي، برخاسته از عرف، دين و قانونِ خاص آن جامعه مي‌باشد.

حال با توجه به اهمیت پوشاک و لازم بودن آن در همه زمانها و تجربه و تخصص ما در این زمینه باعث شد تا شروع به فعالیت کنیم